Kdo jsme

Společnost OK REHABILITACE s.r.o. provozuje neustále se rozvíjející síť ambulantních rehabilitací s komplexním rehabiliatční péči. V současné době poskytujeme rehabilitační péči v odbornostech Rehabilitační a fyzikální medicína a fyzioterapie v těchto městech: Praha (poliklinika Budějovická - Praha 4, Prosek point - Praha Prosek), Brno (MOÚ Žlutý kopec), Hodonín (poliklinika Horní Valy), Orlová (polyfunkční dům) a Ostrava (polyfunkční dům).

Odborné zaměření centra zahrnuje léčbu poruch hybné soustavy (akutních, chronických), rehabilitaci kardiovaskulárních onemocnění, stavů po cévních mozkových příhodách, léčbu funkční ženské sterility a rehabilitaci pooperačních stavů.

V síti OK REHABILITACE s.r.o. je kladen důraz na individuální přístup a komunikaci s pacientem, což vede k efektivnějšímu podílu na zlepšování zdravotního stavu. Vyšší úrovně péče je dosahováno i díky pokročilému systému objednání a kontroly procedur prostřednictvím moderního informačního systému.

Centrum disponuje léčebnými přístroji pro magnetoterapii, ultrazvuk, aplikaci široké škály analgetických proudů, elektrostimulaci, elektrogymnastiku a laserterapii.

Síť OK REHABILITACE s.r.o. má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Naším mottem je poskytování kvalitní a komplexní rehabilitační péče kvalifikovaným personálem v příjemném prostředí a v co nejkratším čase.

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI