Stélky Formthotics

Stélky jsou vyrobeny novozélandskou firmou Foot Science International využívající unikátní design, materiál a výrobní proces k vytvoření efektivního nástroje řešení problémů pohybového aparátu. Foot Science International navrhuje a vyrábí stélky do bot, které pomáhají léčit ty, kteří trpí bolestí zad a končetin, zabraňují zranění a pádu a poskytují větší pohodlí a lepší výkon pro všechny sportovce. Stélky Formthotics jsou tepelně tvarované. Po zahřátí a vytvoření tvarového otisku jsou dokonale přizpůsobeny noze i obuvi pro níž jsou určeny.

Podpora klenby stabilizuje chodidlo v neutrální pozici. Poskytuje podélnou, boční a příčnou podporu v oblasti hlaviček metatarzů. Hluboká jamka v oblasti paty ukotví zadní části chodidla a absorbuje nárazy. To vše dohromady vede ke stabilizaci nohy na stélce a minimalizaci otřesů přenášených do paty.

Výrobky Formthotics obsahují látku Ultra-freshTM, která zabraňuje růstu bakterií a plísní. Stélky jsou hypoalergenní a díky uzavřeným buňkám použitého materiálu jsou nenasákavé. Rozdílné aktivity vyžadují rozdílnou podporu nohy a rozdílnou obuv.

Stélky Formthotics nabízejí dostatek variant, profilů a tvarů tak, aby vyhovovaly potřebám i aktivitě.

Hrazeno dle ceníku pro samoplátce

DOSTUPNÉ NA POBOČKÁCH

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI